Úvod

Naše chovatelská stanice byla založena sice relativně nedávno, v roce 2013, ale výchově a výcviku amerických stafordšírských teriérů pro pracovní – lovecké využití se věnujeme již více než 13 let.
Mé první setkání s tímto plemenem bylo v roce 1995, kdy jsem si vzala asi dvouletou fenku z útulku a byla to láska na první pohled. Toto plemeno se vyznačuje přátelskou povahou a obrovskou láskou k člověku - svému pánovi. 

Naše fenky bereme jako členy rodiny, jsou perfektně socializované, žijí s námi v bytě. Jsou zvyklé na děti a vůči ostatním psům nemají agresivní povahu.
Dříve jsme chovali jiná lovecká plemena, ale teprve americký stafordširský teriér je naše srdeční záležitost a víme, že jiné plemeno již na myslivost využívat nebudeme.
Naše fenky jsou úžasné společnice doma i perfektní na práci v lese, obzvláště na naháňky a dosledy u postřelené zvěře spárkaté, ale především vynikají u zvěře černé.

Název naší chovatelské stanice jsme zvolili podle tvrze "Krabice", která se již před rokem 1250 nacházela na pozemcích, které naše rodina vlastní již po generace a kde se bude v brzké době naše chovatelská stanice nacházet.

 

United-Kingdom Our kennel station was founded only in 2013 but we have been devoted to the raising and training of American Stafordshire Terriers for work – hunting use for more than 10 years.
My first encounter with this breed was in 1995, when I took a two years old female dog from a dog shelter and it was the love at the first sight.
In past we also bred other dog hunting breeds but only with American Stafordshire Terriere it is the matter of our hearts and we know that we will not use any other breed for hunting.
Our female dogs are not only amazing companion at home (in the flat), but also they are perfect fot he work in the forrest, especially for chasing and tracing of shot game, but mainly of wild boars.

We chose the name of our breeding station according to the fortress "Krabice" which existed already since the year 1250 on the land owned by our family for generations and where there will be very soon our breeding station placed.

CariArtušxBest webdesign  studio